مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مسئول مرکز خدمات حوزه‌های علمیه شعبه پردیسان معرفی شد

   کد: 26532
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶
   مراسم معارفه مسئول مرکز خدمات حوزه‌های علمیه شعبه پردیسان و تکریم مسئول سابق این نمایندگی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مراسم معارفه حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی مسئول مرکز خدمات شعبه پردیسان و تکریم حجت الاسلام و المسلمین غیاثی مسئول سابق این مرکز برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی رئیس مرکز خدمات در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مدیرکل فقید مرکز خدمات استان گفت: حجت الاسلام و المسلمین طاهری زحمات بسیاری برای خدمت رسانی به طلاب کشیدند و ان‌شاءالله این خدمات برای ایشان صدقه جاریه است.
   وی بیان کرد: از حجت الاسلام و المسلمین غیاثی که مسئولیت مرکز خدمات در شهر پردیسان را به عهده داشتند و حقیقتاً زحمت کشیدند تشکر می‌کنم.
   رئیس مرکز خدمات همچنین از حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی برای قبول مسئولیت مرکز خدمات پردیسان قدردانی کرد و گفت: از امروز شما به عنوان مسئول مرکز خدمات شعبه دو قم در شهر پردیسان معرفی می‌شوید و ان‌شاءالله با همکاری معاونان ستادی و همکاران مرکز برنامه‌های این نمایندگی به خوبی ادامه یابد.
   وی تصریح کرد: خدمت به طلاب و روحانیون کار بسیار ارزشمندی است و طبیعتاً اگر این کار ارزشمند با خلوص نیت و صفای باطن و توجه به خدا باشد ارزش بیشتری دارد.
   حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی بر حفظ عزت نفس طلاب تأکید کرد و گفت: خود طلاب عزت‌نفس و مناعت طبع دارند و ما باید حافظ آن عزت‌نفس باشیم. نباید اجازه دهیم عزت‌نفس و مناعت طلاب مانع این شود که خدمات حداقلی در بخشی از مسائل معیشتی را به آنان ارائه دهیم.
   وی در ادامه به تبیین برنامه‌های مرکز خدمات در ارائه خدمات هدفمند و ارتقای خدمات فرهنگی مرکز پرداخت.
   رئیس مرکز خدمات بیان کرد: مرکز خدمات پردیسان را شعبه دو قم معرفی کردیم تا برنامه مستقلی را برای این مرکز ببینیم، البته عملاً از جهت سیستم اداری و ساختاری زیرمجموعه مرکز خدمات قم است و ان‌شاءالله ارتباط و نظمی در برنامه‌های دو مجموعه حاکم باشد.
   وی گفت: نیروهای مرکز خدمات را نیروهای امام جمعه هر شهری می‌دانیم و ان شاءالله با روحیه ارزشمندی که امام جمعه پردیسان دارند این ارتباط قوی ادامه داشته باشد و بتوانیم در کنار یکدیگر برای رفع مشکلات طلاب تلاش کنیم.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین حامدی امام جمعه پردیسان در سخنانی یاد و خاطره مدیرکل فقید مرکز خدمات قم را گرامی داشت و گفت: حجت الاسلام و المسلمین طاهری شخصیتی اخلاقی و وارسته بودند و خدماتی شایسته به طلاب و روحانیون استان ارائه کردند.
   وی همچنین از زحمات حجت الاسلام و المسلمین غیاثی تشکر کرد و برای حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی آرزوی موفقیت نمود و ابراز امیدواری کرد که خدمت مؤثر و مناسبی به طلاب پردیسان ارائه شود.
   همچنین، حجت الاسلام و المسلمین غیاثی گفت: خدا را شاکرم که حدود 30 سال در مرکز خدمات در خدمت طلاب و روحانیون عزیز هستم و این را توفیقی از خداوند می‌دانم؛ ان‌شاءالله بتوانیم در خدمت رسانی سربلند باشیم و این خدمات برای رضای خداوند باشد.
   مسئول سابق نمایندگی مرکز خدمات پردیسان بیان کرد: به دستور رئیس مرکز خدمات از سال 98 در پردیسان حضور پیدا کردم و با توجه به اینکه یک سوم آمار جامعه هدف قم در پردیسان و شهرک مهدیه ساکن بودند لازم بود برنامه‌هایی را اجرا کنیم تا بتوانیم خدمات شایسته‌ای را ارائه دهیم.
   وی گفت: در گذشته تنها خدمات فرهنگی در مرکز خدمات پردیسان ارائه می‌شد و طلاب برای خدمات دیگر به قم مراجعه می‌کردند ولی با توجه به شرایط خاص پردیسان لازم بود این مرکز استقلال داشته باشد و فرقی بین مرکز خدمات قم و پردیسان نباشد.
   حجت الاسلام و المسلمین غیاثی تصریح کرد: الحمدالله با لطف حجت الاسلام و المسلمین طاهری و مساعدت‌های معاونان مرکز خدمات طرح استقلال مرکز خدمات پردیسان اجرا شد و هم‌اکنون حدود 80 درصد خدمات در پردیسان ارائه می‌شود و نیاز به مساعدت بیشتر است تا باقی خدمات نیز به‌طور کامل در این نمایندگی ارائه شود.
   وی بیان کرد: از تمامی همکارانم در پردیسان تشکر می‌کنم و اگر خدمتی انجام شد با همراهی همکارانم در این نمایندگی بوده است و برای حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی در این مسئولیت آرزوی موفقیت می‌کنم.
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی گفت: از رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تشکر می‌کنم که به بنده اعتماد کردند تا در سنگری دیگر در خدمت طلاب و روحانیون باشم.
   مسئول نمایندگی مرکز خدمات پردیسان همچنین از زحمات و تلاش‌های حجت الاسلام و المسلمین غیاثی و تمامی همکاران مرکز خدمات پردیسان قدردانی کرد.
   وی در ادامه بر ارائه خدمات فرهنگی در مرکز خدمات پردیسان تأکید کرد و همکاری معاونت‌های ستادی برای اجرای برنامه‌های مرکز خدمات در این شهر را خواستار شد و گفت: ان‌شاءالله خدمات ما مرضی رضای حضرت حق و حضرت بقیه الاعظم (عج) قرار گیرد.
   همچنین، دکتر مجید حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات از زحمات حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی در مسئولیت جانشینی معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات قدردانی کرد و گفت: با توجه به سابقه خوب حجت الاسلام و المسلمین میراحمدی در مدیریت مراکز استانی، مشورت‌های خوبی در ملاحظات اجرایی در صف و اتخاذ تصمیمات در ستاد داشتند و به همت ایشان ارتباط مؤثری بین مجموعه معاونت و مراکز استانی مرکز خدمات ایجاد شد.
   وی همچنین برای موفقیت حجت الاسلام و المسلمین غیاثی آرزوی موفقیت کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.