مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بازدید معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از پروژه «زندگی» مشهد
   کد: 26561
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸
   مشهد/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین رفیعی معاون مسکن خدمات حوزه از پروژه مسکونی «زندگی» مشهد بازدید کرد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رفیعی رئیس معاون مسکن خدمات حوزه از پروژه مسکونی «زندگی» مشهد بازدید کرد.
   این بازدید با هدف پیگیری مشکلات پروژه و با حضور آقای حسینعلی زاده مدیرعامل پروژه و جمعی از معاونین و مسئولین مرکز خدمات انجام شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین رفیعی در این بازدید گفت: حل مشکل مسکن طلاب باعث فراغ بال آن‌ها برای پرداختن به رسالت‌های حوزوی آنان می‌شود.
   وی با ابراز رضایت از پیشرفت این پروژه مسکونی افزود: الحمدالله ساخت این پروژه الگوی بسیار خوبی در زمینه مسکن‌سازی است و برنامه‌ریزی‌ها، زمان‌بندی تقسیط و حمایت‌ها باعث تسهیل در خانه‌دار شدن متقاضیان طرح می‌شود.
   معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه اظهار داشت: حمایت از مسکن طلاب در مناطق حاشیه شهر و کم برخوردار از سیاست‌های مرکز خدمات بوده و حضور طلاب در این مناطق باعث تقویت بنیه فرهنگی شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.