مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب استان گیلان بررسی شد

   کد: 26575
   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
   رشت/ نشست بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیون استان گیلان با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در مرکز خدمات برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیرکل این مرکز با بیان اینکه یکی از مشکلات طلاب و روحانیون موضوع مسکن است، گفت: با همگرایی و مساعدت اداره کل اوقاف و امور خیریه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، می‌توان قدم‌هایی را در جهت تأمین مسکن برای این قشر برداشت.
   وی وقف زمین از سوی خیرین را در این جهت راهگشا دانست و افزود: سازمان اوقاف و امور خیریه و بنیاد مسکن بعد از انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت‌های واقفین و خیرین در جهت خانه‌دار شدن اقشار محروم جامعه اقدامات خوبی را انجام داده‌اند.
   در ادامه، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه را بسیار با ارزش دانست و یادآور شد: اداره کل اوقاف و امور خیریه این آمادگی را دارد تا در جهت جذب منابع پایدار برای مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تمام تلاش خود را بکار گیرد.
   در پایان نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن استان، این‌گونه نشست‌ها را در جهت هم‌افزایی بسیار مؤثر دانست و یادآور شد: بنیاد مسکن استان می‌تواند با بهره‌گیری از خیرین مسکن‌ساز در جهت خانه‌دار شدن اقشار کم برخوردار جامعه از جمله طلاب و روحانیون اقدامات مؤثری را انجام دهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.