مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • همایش خانواده پایدار در شهرستان هریس برگزار شد

   کد: 26627
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   تبریز/ همایش خانواده پایدار ویژه خانواده طلاب و روحانیون شهرستان هریس همزمان با هفدهم ربیع‌الاول، میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) و برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، همایش خانواده پایدار ویژه خانواده طلاب و روحانیون شهرستان هریس همزمان با هفدهم ربیع‌الاول، میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) و با حضور بیش از 150 نفر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شد.
   این همایش با حضور حجج اسلام نصرالله پور، دکتر یوسفی، محمودی و جهانگیری با تبیین موضوعاتی همچون تفاوت‌های زن و مرد، مهرورزی و اخلاق در خانواده و ... برگزار شد.

   در این همایش فرزندان طلاب و روحانیون ضمن شرکت در برنامه‌های شاد و متنوع با موضوع اخلاق نبوی و عفاف و حجاب در رده‌های سنی کودکان و نوجوانان آشنا شدند.
   حجت الاسلام عابدی در بیان اهداف برگزاری این همایش به ارتقای سطح دانش مهارت‌های زندگی و تحکیم مبانی خانواده اشاره کرد.
   وی در ادامه به تبیین برنامه‌های مرکز خدمات استان پرداخت و خدمت رسانی به جامعه هدف را توفیقی الهی دانست.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.