مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار با تعدادی از زوج‌های جوان طلبه شهرستان هریس

   کد: 26631
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱
   تبریز/ امام جمعه شهرستان هریس و معاون امور خانواده و معیشت مرکز خدمات آذربایجان شرقی با تعدادی از زوج‌های جوان طلبه این شهرستان دیدار کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجج اسلام نصرالله پور امام جمعه شهرستان هریس و عابدی، معاون امور خانواده و معیشت مرکز خدمات استان با حضور در منزل تعدادی از زوج‌های جوان طلبه این شهرستان، ضمن تبریک شروع زندگی مشترک، به تبیین برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی مرکز خدمات ویژه خانواده‌ها پرداخت.
   همچنین معاون فرهنگی و معیشت مرکز خدمات استان، برگزاری کارگاه‌های مهارت افزایی ویژه خانواده‌ها و حمایت از کارآفرینان حوزوی را از برنامه‌های مهم مرکز خدمات عنوان کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.