مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مورخ 1393.05.13 برگزار شد

   تودیع و معارفه معاون جذب و تسهیلات و معارفه قائم مقام مدیر عامل صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه

   کد: 2808
   ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
   مراسم تودیع و معارفه معاون محترم جذب و تسهیلات و معارفه قائم مقام محترم مدیر عامل صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه مورخ 1393.05.13 برگزار شد.
   تودیع و معارفه معاون جذب و تسهیلات و معارفه قائم مقام مدیر عامل صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مراسم معارفه جناب آقای رنجبر ملکشاه معاون محترم جذب و تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و تودیع جناب حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدیان معاون سابق این معاونت و همچنین معارفه جناب آقای آمره قائم مقام محترم مدیر عامل صندوق قرض‌الحسنه مورخ 1393.05.13 با حضور حجت الاسلام و المسلمین ربانی ریاست محترم مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و جمعی از مدیران ستادی این مرکز برگزار شد.
   در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین ربانی ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل محترم صندوق قرض‌الحسنه و با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای الکترونیکی کردن خدمات این صندوق فرمودند: کار بزرگی در صندوق قرض‌الحسنه در حال انجام است و اگر به فضل پروردگار با موفقیت همراه باشد در کشور استثنایی خواهد بود.
   ایشان با بیان اینکه کارهای بزرگ احتیاج به تلاش بیشتری دارند اظهار کردند: شما باید اهمیت این کار بزرگ را بدانید و تلاش کنید که متناسب با اهمیت این کار بزرگ سرمایه گذاری مناسب نیز صورت بگیرد.
   رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با بیان اینکه افزایش نیروها در صندوق قرض‌الحسنه توقعات را بالاتر برده است فرمودند: انتظار می‌رود که با این افزایش نیروها کارها با نظم بیشتری انجام شود.
   ایشان افزودند: نیاز طلبه‌ها بسیار زیاد است و فاصله بسیاری تا رسیدن به وضع مطلوب داریم و برای رسیدن به این وضعیت باید تلاش بیشتری انجام گیرد.
   حجت الاسلام و المسلمین ربانی با اشاره به اینکه بحث جذب منابع و تسهیلات در صندوق قرض الحسنه بسیار مهم است فرمودند: باید تلاش کنیم که سرمایه صندوق را بالا ببریم و از این طریق بتوانیم خدمات بهتری را به طلاب و روحانیون محترم ارائه کنیم.
   ایشان با اشاره به اینکه آقای رنجبر و آقای آمره سوابق درخشانی در مرکز دارند افزودند: با اضافه شدن این نیروها به صندوق انتظار می‌رود که این مجموعه موفق‌تر از قبل باشد.
   در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین علائیان ضمن خیر مقدم به حاضرین فرمودند: حرکت ما در صندوق رو به جلو و در جهت الکترونیکی کردن تمام خدمات تا پایان شهریور ماه و شروع سال تحصیلی است.
   ایشان افزودند: با ارائه خدمات به صورت مجازی بار سنگینی از دوش مدیران، همکاران شعب و طلاب برداشته خواهد شد و صندوق قرض‌الحسنه مانند همیشه در این زمینه پیشگام خواهد بود و در این زمینه مقدمات آموزش برای مدیران و کاربران صندوق فراهم شده است.
   مدیر عامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با بیان اینکه
   پویایی مجموعه‌ها در تغییر و تحولات نهفته است بیان کردند: از حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدیان برای تلاش‌های فراوانی که در این معاونت داشته‌اند تشکر می کنیم و آماده‌ایم که در آینده نیز از محضر ایشان در صندوق نیز استفاده کنیم.
   ایشان فرمودند: آقای رنجبر و آقای آمره سابقه درخشانی در مرکز داشته‌اند و امیدواریم در این پست جدید بتوانند خدمت گذار طلاب باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.