مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • گزارشی از اقدامات قرارگاه جهادی پیامبر اعظم(ص) تبریز

   کد: 26675
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲
   تبریز/ مسئول واحد جذب منابع و ظرفیت‌های مرکز خدمات استان آذربایجان شرقی از توزیع بیش از 4000 بسته معیشتی بین افراد کم برخوردار خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، آقای نیاکار مسئول قرارگاه جهادی پیامبر اعظم(ص) ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این قرارگاه در استان، فعالیت‌های جهادی را تحول‌آفرین و مؤثر در ایجاد روحیه تعاون و همکاری بین همکاران دانست و تصریح کرد: از آورده‌های ایام شیوع بیماری کرونا گسترش روحیه ایثار و کمک‌های مؤمنانه در بین مردم بود که می‌توان با برنامه‌ریزی صحیح این دستاوردها را نهادینه کرد.
   آقای نیاکار مسئول قرارگاه جهادی پیامبر اعظم (ص) تبریز در بیان اقدامات انجام یافته در سال جاری بیان داشت: این قرارگاه در سال جاری علاوه بر توزیع بیش از 4000 بسته معیشتی بین افراد کم برخوردار و کمک‌های مالی به آسیب دیدگان کرونا، پنج سری جهیزیه کامل به زوج‌های جوان اهدا نموده است و در جذب بودجه برای صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه نیز فعالیت‌هایی انجام داده است.
   وی ضمن بیان خدمات انجام شده در زمینه‌های سلامت و پزشکی به لزوم هماهنگی بیشتر با مجمع خیرین سلامت استان برای ارائه خدمات مطلوب‌تر اشاره کرد و گفت: در مسیر ارائه خدمات بیشتر به قشر آسیب‌پذیر و آسیب‌دیده در این ایام، نیروهای جهادی فعال در این قرارگاه تلاش خود را به کار خواهند بست تا ضمن عمل به منویات مقام معظم رهبری، بیشترین خدمات را ارائه کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.