مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • معاون معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات آذربایجان شرقی تشریح کرد:

   گزارش برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات استان آذربایجان شرقی

   کد: 26690
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹
   تبریز/ معاون معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی در تبیین برنامه‌های مشاوره خانواده این معاونت گفت: مرکز مشاوره طوبی در دو بعد مشاوره‌های فردی و گروهی فعالیت داشته و تاکنون موفق شده است بیش از 500 جلسه مشاوره فردی در موضوع‌های مختلف خانواده برگزار کند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام عابدی در گزارش خود از فعالیت‌های مشاوره‌ای و کلاس‌های آموزشی این استان، از برگزاری 6221 نفر ساعت برنامه فرهنگی برای 1277 نفر از جامعه هدف در طول سال جاری خبر داد.
   وی ضمن اشاره به مشارکت مخاطبین در برنامه‌های فرهنگی، طرح موضوعات ویژه در ایام شیوع بیماری کرونا را از مأموریت‌های اصلی این معاونت نام برد.
   معاون معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات استان کار ویژه اصلی مرکز مشاوره طوبی را در این ایام تشکیل جلسات مشاوره فردی و گروهی با موضوعاتی همچون اضطراب، راهکارهای نشاط و سرزندگی، مدیریت هیجان در ایام قرنطینه و ... دانست و گفت: برنامه‌های آموزش گروهی در قالب طرح خانه مهر به صورت آنلاین و حضوری با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
   وی گفت: مرکز مشاوره طوبی در طول سال جاری موفق به برگزاری بیش از 500 جلسه فردی مشاوره در موضوعات مختلف خانواده شده است که در صورت ضرورت می‌توان با گسترش ظرفیت و امکانات به خدمات‌دهی بیش از این نیز اقدام کرد.
   معاون فرهنگی مرکز خدمات استان از برنامه «مشاور در شهر شما» خبر داد که در این طرح به درخواست جامعه هدف و با هماهنگی یکی از نهادهای حوزوی، مشاورین مرکز مشاوره در محل حاضر شده و اقدام به برگزاری کلاس‌های مشاوره گروهی و جلسات فردی می‌کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.