مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • منتخبین پویش نقاشی محرم در آذربایجان شرقی تجلیل شدند

   کد: 26694
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳
   تبریز/ منتخبین پویش نقاشی محرم ویژه فرزندان زیر 12 سال طلاب و روحانیون استان آذربایجان شرقی تجلیل شدند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، پویش نقاشی محرم ویژه فرزندان طلاب و روحانیون استان در ماه محرم برگزار شد.
   حجت الاسلام عابدی معاون معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات استان به مشارکت بیش از 50 خانواده در این پویش اشاره کرد که پس از داوری این آثار به 5 نفر از ایشان جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.
   وی از شاخص‌های ارزیابی این آثار به نو بودن طرح و ایده پردازی و همچنین تلاش برای ایجاد معنا در طرح نام برد و اجرای این پویش‌ها را فرصتی برای استعدادیابی و شناخت ظرفیت‌های جامعه هدف دانست.
   معاون معیشت و امور فرهنگی مرکز خدمات استان در ادامه از برنامه‌ریزی این معاونت در ایجاد خانه هنر و تشکیل انجمن‌های هنری در بین خانواده‌های طلاب و روحانی خبر داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.