مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیر کل مرکز خدمات استان فارس خبر داد:

   حضور 1500 نفر در کارگاه‌های مهارت زندگی استان فارس در سال جاری

   کد: 26718
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
   شیراز/ مرکز خدمات با نگاه مسئله محور به موضوع خانواده، در سال جاری 15 کارگاه با موضوعات؛ مهارت همسرداری، تربیت فرزند، سواد رسانه و ... برگزار کرده که بیش از 1500 نفر در این کارگاه‌ها شرکت نموده‌اند.

   حجت الاسلام و المسلمین عباسپور در گفت و گو با روابط عمومی مرکز خدمات استان فارس با اشاره به اهمیت برگزاری کارگاه‌های پیوندهای آسمانی، گفت: برگزاری کارگاه آموزشی مهارت افزایی با هدف موفقیت زوجین در زندگی مشترک و فائق آمدن بر مسائل و مشکلات و آرامش و دوام زندگی برگزار می‌شود.
   وی با اشاره به کلام علامه طباطبایی(ره) که می‌فرمودند: "همه موفقیت‌هایم را مدیون همسرم هستم"، افزود: در حال حاضر همسرداری علاوه بر اینکه نیاز به خصوصیات فردی و اخلاقی افراد دارد نیازمند مهارت‌هایی هم می‌باشد تا به واسطه این مهارت‌ها همسران بتوانند به سعادت و کمال برسند. در همین راستا مرکز با نگاه مسئله محور به این موضوع، در سال جاری 15 کارگاه با موضوعات؛ مهارت همسرداری، تربیت فرزند، سواد رسانه و ... برگزار کرده که بیش از 1500 نفر در این کارگاه‌ها شرکت نموده‌اند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان فارس گفت: در این دوره‌ها علاوه بر کارگاه‌های مشترک، اساتید و مشاورین مجرب به صورت مجزا نیز برای زوجین مباحث تخصصی را مطرح می‌کنند.
   وی بیان کرد: دوره‌های آموزشی پیوند آسمانی علاوه بر تأثیر در زندگی خود زوجین می‌تواند در انتقال این مفاهیم به نسل جوان آینده و همچنین تربیت مبلغین مشاور برای نقش‌آفرینی در جامعه مؤثر باشد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان ادامه داد: طلاب و روحانیون جوان و همسرانشان باید همراه و غمخوار یکدیگر باشند و با الهام گرفتن از تعالیم نورانی قرآن و مکتب اهل‌بیت (علیهم‌السلام) و با تکیه بر فضائل مبارک علوی(ع) و فاطمی(س) و سیره نورانی ایشان، با گذشت، احترام، صبر بر مشکلات و تفاهم و امید به آینده، زندگی خود را بسازند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.