مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری دوره‌های فرهنگی با همکاری مرکز خدمات و مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان

   کد: 26764
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹
   مشهد/ جلسه مشترک مرکز خدمات و مرکز مشاوره حوزه علمیه استان با هدف افزایش تعامل و استفاده از ظرفیت‌های مشترک در مرکز خدمات برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان خراسان رضوی، جلسه مشترک مرکز خدمات و مرکز مشاوره حوزه علمیه استان با هدف افزایش تعامل و استفاده از ظرفیت‌های مشترک در مرکز خدمات برگزار شد.
   حجت‌الاسلام انصاری معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان در این جلسه با اشاره به خدمات فرهنگی مرکز گفت: رویکرد مرکز خدمات ارائه خدمات فرهنگی به خانواده طلاب است، چراکه خانواده نهادی تأثیرگذار در جامعه بوده و نقش اساسی در پیشبرد فرهنگ دارد.
   وی افزود: برگزاری کارگاه‌های مشاوره خانواده ویژه زوج‌های جوان طلبه از دیگر برنامه‌های مرکز خدمات است که در سال اول ازدواج اجرا می‌شود و در این زمینه با مرکز مشاوره حوزه همکاری داشته‌ایم.
   معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان ادامه داد: استفاده از ظرفیت نهادهای حوزوی و دوری از موازی کاری باعث استفاده بهینه از منابع و ظرفیت‌های سازمانی می‌شود.
   حجت‌الاسلام گلشن‌آبادی مسئول مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان نیز در این جلسه گفت: بیش از 11000 نفر از طلاب استان در آستانه ازدواج هستند و برگزاری دوره‌های آموزشی پیش از ازدواج ضروری است.
   وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرون برنامه‌های مرکز مشاوره به‌صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود که باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه طلاب شده است.
   برگزاری دوره‌های مشترک فرهنگی با محوریت ازدواج، خانواده و تربیت فرزند، استفاده از بسترهای نرم‌افزاری ims حوزه علمیه خراسان برای آموزش‌های مجازی و افزایش همکاری‌ها در حوزه‌ آموزش پیش از ازدواج از مصوبات این جلسه بود.
   شایان ذکر است، آقای پژمان مسئول واحد خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان از حاضرین این جلسه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.