• [ اطلاعیه های کشوری ]
  • [ اطلاعات پروژه ها ]
   -- قم

  • اطلاعیه 162 مسکن: پیش ثبت نام در پروژه مسکونی 376 واحدی فولادشهر اصفهان

   کد: 26785
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰
   اطلاعیه 162 مسکن: پیش ثبت نام در پروژه مسکونی 376 واحدی فولادشهر اصفهان

   به اطلاع کلیه طلاب و روحانیون محترم که محل صدور شناسنامه یا سکونت ایشان در استان اصفهان می‌باشد می‌رساند:
   معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در راستای کمک به تأمین مسکن طلاب و روحانیون معزز و با همکاری قرارگاه خاتم الاوصیاء اقدام به پیش ثبت‌نام در پروژه مسکونی 376 واحدی فولادشهر اصفهان با مشخصات زیر می‌نماید. لذا در صورت تمایل و داشتن کلیه شرایط، به منظور پیش ثبت نام حداکثرتا تاریخ 1400.08.02 فقط از طریق ارسال پیامک به صورت F*کد مرکز خدمات به شماره 100031200 اعلام آمادگی نمائید.
   به عنوان مثال: اگر طلبه‌ای با کد مرکز خدمات 12345 متقاضی باشد می‌بایست پیامکی طبق متن زیر به سامانه ارسال نماید:
   F*12345
   توجه: به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و جهت کاهش مراجعات حضوری در راستای حفظ سلامتی طلاب معزز لطفاً از طریق ارسال پیامک جهت پیش ثبت نام اقدام نمایید.
   توضیحات مهم:
   - بر اساس اعلام سازنده، قیمت نهایی هر مترمربع حدود 45.000.000 ریال معادل چهار میلیون پانصد هزار تومان خواهد بود.
   - محل پروژه در سایت مسکن مهر محله F1 و F2 و مساحت واحدها به صورت تقریبی 90-60 مترمربع می‌باشد.
   - درصد پیشرفت کنونی پروژه به‌صورت میانگین در حدود 70 درصد می‌باشد.
   - انجام پیش ثبت نام به منزله ثبت‌نام و عضویت قطعی نمی‌باشد و پس از پایان زمان اعلام شده، نسبت به مذاکره نهایی با سازنده اقدام لازم انجام و در صورت توافق، ثبت نام نهایی صورت می‌پذیرد.
   - با توجه به اینکه مرکز خدمات جهت انجام مذاکرات نهایی با سازنده، به آمار صحیح از تعداد متقاضیان واقعی نیازمند است، جهت مساعدت و همکاری با مرکز خواهشمند است پس از مطالعه دقیق اطلاعیه و همچنین انجام بررسی، مشاوره و تحقیقات لازم، در صورت تمایل نسبت به اعلام آمادگی اقدام فرمائید.
   - با توجه به ظرفیت محدود، در صورت پیش ثبت نام بیش از ظرفیت، مطابق با امتیاز بندی و اولویت بندی افراد و همچنین کسانی که زودتر ثبت نام نمایند اقدام خواهد شد.
   - حتی‌المقدور از مراجعه حضوری به مرکز خدمات خودداری فرمائید و در صورت وجود ابهام یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 34041325 -031 تماس حاصل فرمایید.
   شرایط مرکز خدمات:
   1- مرد (مذکر)
   2- ملیت ایرانی
   3- دارای پرونده باز و فعال مرکز خدمات
   4- فاقد مسکن شخصی
   5- محل صدور شناسنامه یا سکونت استان اصفهان؛
   6- متأهل
   7- غیر شاغل
   8- اخذ پایه 6 کتبی و تحصیل در پایه 7 کتبی به بالا؛ (تراز 6 به بالا)
   9- نقش‌آفرینی در یکی از شئون روحانیت (تحصیل یا تبلیغ یا پژوهش یا تدریس)
   10-عدم سابقه مالکیت ملکی در هر جای کشور برای متقاضی و همسر؛
   11-عدم استفاده از خدمات مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تاکنون؛
   تذکرات مهم:
   1- با توجه به ظرفیت محدود واحدهای پروژه در صورت پیش ثبت نام بیش از ظرفیت پروژه مطابق با امتیاز بندی و اولویت بندی و همچنین کسانی که زودتر ثبت نام قطعی و مبالغ مربوطه را به حساب پروژه واریز نمایند اقدام خواهد شد.
   2- مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به منظور کمک به تأمین مسکن طلاب با همکاری و عقد تفاهم نامه مشترک با نهادهای متولی مسکن (راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، تعاونی و غیره) نسبت به شناسایی پروژه‌های فاقد متقاضی و معرفی به طلاب واجد شرایط اقدام می‌نماید. لذا هرگونه افزایش قیمت، تأخیر در تحویل، نواقص و معایب ساخت و هرگونه عدم ایفای تعهدات بر عهده نهاد متولی ساخت بوده و مرکز صرفاً نقش شناسایی و معرفی به طلاب را دارد. فلذا تعهدات مالی و فنی فی‌مابین طلاب و نهاد متولی پروژه هیچ‌گونه مسئولیتی را متوجه مرکز نمی‌نماید. و در صورت بروز اختلاف مرجع رسیدگی بدواً از طریق نهاد متولی پروژه و در صورت عدم توافق با مراجع قانونی می‌باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: