مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات پروژه مسکونی 24 واحدی طلاب شهرک گلستان بجنورد بررسی شد

   کد: 26789
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲
   بجنورد/ مشکلات پروژه مسکونی 24 واحدی طلاب شهرک گلستان بجنورد با حضور مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان شمالی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان شمالی، جلسه بررسی مشکلات پروژه 24 واحدی طلاب شهرک گلستان بجنورد با حضور اعضای پروژه در مرکز خدمات برگزار شد.
   در این جلسه، اعضای پروژه موافقت خود را با قیمت کارشناسی اعلامی از سوی اداره کل راه و شهرسازی به مبلغ تقریبی پیشنهاد داده شده اعلام کردند و مقرر گردید در صورتی که راه و شهرسازی پیمانکار را موظف نماید تا مطابق قرارداد سه جانبه بین اعضا، اداره کل راه و شهرسازی و مرکز خدمات عمل کند و دو دستگاه آسانسور پروژه را نیز تکمیل و راه‌اندازی نماید، اعضا به این صورت‌جلسه پایبند باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.