مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات طلاب و روحانیون شهرستان درجزین بررسی شد

   کد: 26795
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶
   سمنان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان به منظور بررسی مشکلات طلاب و روحانیون درجزین با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سمنان، حجج اسلام جمشیدی مدیرکل مرکز خدمات استان و عامری امام جمعه شهرستان درجزین برای بررسی راهکارهای حل مشکلات طلاب این شهرستان، در محل دفتر امام جمعه درجزین دیدار و گفتگو کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدار ضمن تشریح فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات گفت: دغدغه مرکز خدمات استان خدمت‌رسانی به همه جامعه هدف است و افزود: مشکلات طلاب و روحانیون درجزین با حمایت امام جمعه و تعامل با نهادهای مختلف قابل حل خواهد بود.
   امام‌جمعه درجزین نیز ضمن تشکر از فعالیت‌های مرکز خدمات در کاهش مشکلات طلاب این شهرستان، گفت: از هیچ حمایتی در رابطه با حل مشکلات طلاب دریغ نخواهیم کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.