مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید از تولیدات صنایع دستی خانواده طلاب خراسان جنوبی

   کد: 26828
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
   بیرجند/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی از تولیدات صنایع‌دستی خانواده حجج اسلام یعقوبی و قاسمی بازدید کرد.
   بازدید از تولیدات صنایع دستی خانواده طلاب خراسان جنوبی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان جنوبی، حجج اسلام جعفری‌راد مدیرکل و حسنی صفت سرپرست معاونت فرهنگی این مرکز با حضور در منزل حجج اسلام یعقوبی و قاسمی از تولیدات صنایع دستی همسران این دو روحانی بازدید کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این بازدیدها خاطر نشان کرد: تولید و اشتغال‌زائی از ابعاد مهم اقتصاد مقاومتی است و افزایش مهارت و استفاده از الگوهای اسلامی در تولیدات، نقش بسزایی برای رسیدن به این هدف دارد.
   حجج الاسلام یعقوبی و قاسمی با تشکر و قدردانی از مجموعه مرکز خدمات در ایجاد زمینه اشتغال و ارائه تسهیلات، به بیان مشکلات موجود پرداختند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این بازدیدها برای پرداخت تسهیلات و رفع مشکلات در حد توان به منظور رونق فعالیت‌ها به‌ویژه مشاغل خانگی قول مساعد داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.