مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • برگزاری کارگاه آموزشی سواد رسانه و فضای مجازی

   کد: 26848
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
   خرم‌آباد/ کارگاه آموزشی سواد رسانه و فضای مجازی با هدف ارتقای سطح سواد رسانه و پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی در مدرسه علمیه عالی حضرت خدیجه کبری علیها السلام شهرستان دورود برگزار شد.
   برگزاری کارگاه آموزشی سواد رسانه و فضای مجازی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان، کارگاه آموزشی سواد رسانه و فضای مجازی با هدف ارتقای سطح سواد رسانه و پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی توسط سرکار خانم حسینی نوری در مدرسه علمیه عالی حضرت خدیجه کبری علیها السلام شهرستان دورود برگزار شد.
   تعریف فضای مجازی و بررسی فرهنگ حاکم بر آن، بررسی ابعاد گوناگون شایعات و تشخیص اخبار صادق از اخبار کاذب، چگونگی تغییر سبک زندگی در کودکان و نوجوانان، معرفی شخصیت‌های تأثیرگذار در فضای مجازی و راهکارهای مدیریت رسانه و روشنگری در فضای مجازی از موضوعات این کارگاه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.