مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کارگاه آموزشی مهارتی «مراقبت‌های اولیه از نوزاد» در تهران برگزار شد

   کد: 26849
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
   تهران/ شانزدهمین کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت با موضوع کارگاه «مراقبت‌های اولیه از نوزاد» با حضور جمعی از طلاب خواهر به صورت مجازی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، شانزدهمین کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت با موضوع کارگاه «تولد فرزند سالم و مراقبت‌های لازم در خصوص آغازین روزهای تولد نوزاد» با حضور جمعی از طلاب خواهر به صورت مجازی برگزار شد.
   این کارگاه با تدریس سرکار خانم دکتر عسگری از کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
   گفتنی است در این کارگاه آموزشی مطالبی از جمله: اقدامات لازم و ضروری در ایام بارداری، مشخصات نوزاد سالم، مراقبت‌های اولیه پس از متولد شدن نوزاد در هفته‌های اول، تغذیه صحیح مادر و نوزاد، تغذیه با شیر مادر و لزوم تشکیل پرونده سلامت نوزاد در نزدیک‌ترین پایگاه سلامت به محل زندگی و ... مطرح شد و در پایان به سؤالات شرکت‌کنندگان پاسخ‌های لازم توسط استاد ارائه گردید.
   علاقه‌مندان جهت شرکت در سلسه وبینارهای آموزشی با موضوعات و سرفصل‌های متنوع بهداشت و درمان می‌توانند با معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران به شماره و ۶۱۰۸۵۳۳۰ تماس حاصل فرمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.