مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • بازدید مدیرکل دفتر بانوان استانداری خراسان رضوی از خانواده طلاب کارآفرین مشهد

   کد: 26863
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
   مشهد/ مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی با حضور در کارگاه تولیدی دو نفر از خانواده طلاب در جریان مشکلات تولید و کارآفرینی آن‌ها قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، خانم طهماسبی مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری و آقایان کرمانی رئیس اداره معیشت و کارآفرینی و عطاران مسئول واحد توانمندسازی مرکز خدمات استان با حضور در کارگاه تولیدی دو نفر از خانواده طلاب در جریان مشکلات تولید و کارآفرینی آن‌ها قرار گرفتند.
   خانم طهماسبی در این بازدید با اشاره به ایجاد شبکه اشتغال در استان گفت: یکی از اهداف ما شبکه‌سازی اشتغال در استان است زمانی که کارآفرینان یک حوزه در کنار هم قرار بگیرند ماحصل آن محصولی است که قدرت رقابت را افزایش می‌دهد .
   شایان ذکر است در این بازدید مسئولان کارگاه‌های تولید پوشاک مائده و تولید چرم به بیان مشکلات حوزه کارآفرینی پرداختند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.