مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • برگزاری کارگاه سلامت با موضوع «شناسایی بیماری سل و راه‌های درمان آن» در لرستان

   کد: 26874
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹
   خرم‌آباد/ کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت با موضوع شناسایی بیماری سل و راه‌های درمان آن در استان لرستان به صورت مجازی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان، کارگاه آموزشی مجازی بهداشت و سلامت با حضور طلاب برادر و خواهر و خانواده‌های آنان با موضوع شناسایی بیماری سل و راه‌های درمان آن برگزار شد.
   در این کارگاه، دکتر موحدی پزشک عمومی و از اساتید دانشگاه علوم پزشکی استان به بیان مطالبی درباره معرفی بیماری سل، ابزارهای تشخیص این بیماری، روش‌های درمان و انواع بیماری سل از جمله سل ریوی و سل غیر ریوی پرداخت و هر یک از شرکت‌کنندگان نیز سؤالات خود را با استاد در میان گذاشته و پاسخ خود را دریافت کردند.
   در پایان جلسه، استاد از موضوعات مطرح شده، مسابقه‌ای برگزار کرد و به چهار نفر از افراد برنده هدیه‌ای‌ اهدا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.