مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار با حجج اسلام کورانی و حجازی از اساتید سطوح عالی حوزه

   کد: 26882
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹
   قم/ مشاور و دستیار ویژه رئیس مرکز خدمات و مدیرکل مرکز خدمات استان قم با دوتن از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم، حجج اسلام باقی زاده مشاور و هادی‌به دستیار ویژه رئیس مرکز خدمات و ستوده مدیرکل مرکز خدمات استان قم در ادامه دیدار با اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم، با حجج اسلام کورانی و حجازی دیدار و گفتگو کردند.
   مسئولان مرکز خدمات در این دیدارها ضمن ابلاغ سلام رئیس مرکز، درباره رویکرد جدید این مرکز نسبت به ارائه خدمات بر مبنای هدفمندی و تکریم اساتید و نخبگان حوزوی توضیحاتی ارائه کردند.
   در ادامه، دو استاد سطوح عالی ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و تقدیر و تشکر از فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه و تأکید بر لزوم توجه بیشتر به طلاب و روحانیون سراسر کشور، رسیدگی ویژه به طلاب موفق و ممتاز و اثرگذار در امر ترویج دین را خواستار شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.