مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کارگاه آموزشی «فروش در فضای مجازی» ویژه خانواده طلاب کارآفرین خراسان رضوی برگزار شد

   کد: 26892
   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
   مشهد/ اولین کارگاه آموزشی «فروش در فضای مجازی» ویژه خانواده طلاب کارآفرین برتر استان و با حضور رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، اولین کارگاه آموزشی «فروش در فضای مجازی» ویژه خانواده طلاب کارآفرین برتر استان و با حضور رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان برگزار شد.
   آقای کرمانی رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان در این نشست با ارائه گزارشی از خدمات کارآفرینی خانواده طلاب گفت: طرح خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده طلاب باعث توانمند شدن خانواده‌های آن‌ها شده و مرکز خدمات با حمایت از آموزش مهارت‌ها، راه‌اندازی کسب‌وکار و فروش محصولات، گامی مؤثر در ایجاد اشتغال و کارآفرینی خانواده طلاب برداشته است و این مسئله باعث می‌شود فشار مشکلات اقتصادی طلاب کاهش پیدا کند.
   وی با اشاره به ایجاد کانون‌های شغلی در مرکز خدمات استان افزود: این کانون‌ها در رسته‌های مختلف شغلی همچون تولید پوشاک، چرم‌دوزی، هنری، پرورش پرنده‌های زینتی، مواد غذایی و... ایجاد شده و خانواده‌های طلاب به این کانون‌ها معرفی می‌شوند.
   رئیس اداره معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات استان بیان کرد: در این کانون‌ها تجارب کارآفرینان برتر در اختیار اعضا کانون قرار می‌گیرد که باعث ارتقاء مهارت‌های شغلی اعضاء می‌شود.
   در ادامه آقای عطاران مسئول واحد توانمندسازی و خوداشتغالی مرکز در زمینه ارائه آمار و اطلاعات فروش در فضای مجازی، راهکارهای بسترسازی در شبکه‌های اجتماعی، چشم‌انداز آینده کارآفرینان و خود اشتغالان و برنامه‌های آینده مرکز خدمات حوزه در زمینه حمایت از کسب‌وکارهای خانگی مطالبی را ارائه کردند.
   در پایان آقای کمالی نیا مسئول واحد روابط عمومی مرکز خدمات استان مطالبی در زمینه اصول کسب‌وکار، تبلیغات و فروش مجازی از طریق بستر شبکه‌های اجتماعی بیان کرد.
   استفاده از ظرفیت کانال اطلاع رسانی و فروشگاه مرکز خدمات برای تبلیغات و فروش محصولات خانواده طلاب از دیگر محورهای این کارگاه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.