مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • خطاب استاد سطح عالی حوزه به مسئولان مرکز خدمات:

   قدر فرصت خدمت به سربازان حضرت ولی عصر (ع) را بدانید

   کد: 26908
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲
   قم/ مشاور و دستیار ویژه رئیس مرکز خدمات و مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم با حجت الاسلام و المسلمین مسئله‌گو دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم، حجج اسلام باقی زاده مشاور و هادی‌به دستیار ویژه رئیس مرکز خدمات و ستوده مدیرکل مرکز خدمات استان در ادامه دیدار با اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم، با حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالصاحب مسئله‌گو دیدار و گفتگو کردند.
   مسئولان مرکز خدمات در این دیدارها ضمن ابلاغ سلام رئیس مرکز، درباره رویکرد جدید این مرکز و ارائه خدمات بر مبنای هدفمندی و تکریم اساتید و نخبگان حوزوی توضیحاتی ارائه کردند
   در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین مسئله‌گو با اشاره به فضیلت و اجر اخروی خدمت به سربازان حضرت ولی عصر (عج)، خطاب به مسئولان مرکز خدمات گفت: مدت خدمتگزاری محدود است، بنابراین شما مسئولان که در این مدت کم و محدود دنیا، توفیق خدمت را پیدا کرده‌اید باید قدرش را به خوبی بدانید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.