مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار با اعضای جامعه نخبگان حوزه علمیه آذربایجان شرقی

   کد: 26928
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
   تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی با تعدادی از اعضای جامعه نخبگانی استان به صورت مجازی دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی مدیرکل مرکز خدمات استان با سه نفر از اعضای جامعه نخبگانی استان به صورت مجازی دیدار و گفت و کرد.
   وی در این دیدارها با قدردانی از تلاش علمی نخبگان حوزه، نخبگان و اساتید را سرمایه‌های اصلی حوزه‌های علمی و معنوی کشور دانست.
   حجت الاسلام زارعی مسئول واحد اساتید و جامعه نخبگانی مرکز خدمات استان در این دیدارها ضمن دریافت پیشنهادها و انتقادهای این افراد پیرامون شناسایی طلاب نخبه گفت: طرح هدفمندی ارائه خدمات به طلاب نخبه از سیاست‌های کلی مرکز بوده و امیدواریم با همت و تلاش مضاعف به این مهم برسیم.
   وی افزود: این حمایت‌ها با هدف تسریع در روند رشد علمی نخبگان انجام می‌شود تا آن‌ها برای انجام رسالت‌های حوزوی خود دغدغه کمتری داشته باشند.
   شایان ذکر است، طرح سرکشی به استعدادهای برتر با هدف تکریم خانواده‌های نخبگان، بررسی مشکلات و استفاده از نظرها و پیشنهاد‌های آن‌ها در سراسر کشور اجرا می‌شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.