مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • راه‌اندازی دومین پایگاه واکسیناسیون بیماری کرونا در مرکز خدمات خراسان رضوی

   کد: 26936
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
   مشهد/ دومین پایگاه واکسیناسیون بیماری کرونا با حضور دکتر غلام پور معاون فنی مرکز بهداشت شماره دو مشهد در مرکز خدمات استان افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان خراسان رضوی، دومین پایگاه واکسیناسیون بیماری کرونا با حضور دکتر غلام پور معاون فنی مرکز بهداشت شماره دو مشهد در مرکز خدمات استان افتتاح شد.
   حجت‌الاسلام نوربخش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان دراین‌باره گفت: این پایگاه با هدف تسهیل دسترسی طلاب و خانواده‌های آن‌ها به واکسن در مرکز خدمات استان راه‌اندازی شد.
   وی افزود: اولین پایگاه واکسیناسیون طلاب مرداد ماه در هتل قدس مشهد راه‌اندازی شد و ان‌شاءالله به‌زودی پایگاه‌های دیگری در مدارس علمیه مشهد راه‌اندازی خواهد شد.
   معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان در پایان گفت: واکسن‌های برکت و سینوفارم در این پایگاه تزریق می‌شود و استفاده برای عموم مردم آزاد است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.