مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قدردانی نماینده ولی فقیه در استان لرستان از خدمات صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه

   کد: 26938
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶
   خرم‌آباد/ مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه مرکز خدمات و مدیرکل مرکز خدمات استان لرستان با نماینده ولی‌فقیه در این استان دیدار و گفتگو کردند.
   قدردانی نماینده ولی فقیه در استان لرستان از خدمات صندوق قرض‌الحسنه شجره طیبه

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه لرستان، آقای نیکزادیان مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات و حجت الاسلام و المسلمین محمدی امین مدیرکل مرکز خدمات استان با حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی نماینده ولی‌فقیه در این استان دیدار و گفت و گو کردند.
   نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان در این دیدار، اظهار کرد: مَثل خدمات قرض‌الحسنه و کسانی که برای کسب رضایت الهی انفاق می‌کنند، مثل کشت یک دانه در جای مرتفعی است که ثمر آن چندین برابر است.
   وی با اشاره به اینکه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نهالی بود که توسط مقام معظم رهبری غرس شد و امروز به درختی تنومند تبدیل شده است، افزود: صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نیز منشأ خدمات به طلاب است.
   حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی با اشاره به اینکه کار صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه موجب رضایت خداوند است همان‌طور که ۳۰ آیه قرآن در مورد رضایت خداوند است، گفت: رضایت خداوند اکتسابی است و کار برای رضای خداوند تخریب نمی‌شود.
   نماینده ولی فقیه در استان با تأکید بر اینکه شجره طیبه بسیج هم مانند دانه‌ای است که بعد از تهدید آمریکا به فرمان امام راحل ایجاد شد، افزود: تشکیل بسیج تهدید آمریکا را به فرصت تبدیل کرد همان‌طور که بسیج بهره‌گیری از ظرفیت مردمی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است.
   وی با تأکید بر اینکه در بحث مسکن طلاب لرستان مشکلاتی وجود دارد که باید مورد توجه صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه باشد، اظهار کرد: طرح ملی نهضت مسکن فرصت خوبی برای طلاب فاقد مسکن است زیرا بسیاری از طلاب لرستان در تهیه مسکن دچار مشکل هستند.
   در ابتدای این دیدار، مدیرکل مرکز خدمات استان ضمن تشکر از حمایت‌های مادی و معنوی نماینده ولی فقیه در استان، گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های این مرکز ارائه کرد.

   آقای نیکزادیان مدیرعامل صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات کشور در این نشست از فعالیت های صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات و پرداخت شهریه طلاب و روحانیون از طریق سامانه صدف گزارشی ارائه کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.