مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات کارآفرینی خانواده طلاب کاشانی با حضور کارشناس برنامه تلویزیونی "میدون" بررسی شد

   کد: 26939
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴
   کاشان/ اولین جلسه بررسی مشکلات مشاغل خانگی و کارآفرینی خانواده طلاب با حضور دکتر اسدی از داوران مسابقه "میدون" و مشاور در زمینه کارآفرینی در مرکز خدمات کاشان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، اولین جلسه بررسی مشکلات مشاغل خانگی و کارآفرینی خانواده طلاب با حضور دکتر اسدی از داوران مسابقه تلویزیونی "میدون" و مشاور در زمینه کارآفرینی در مرکز خدمات کاشان برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مدیرکل مرکز خدمات کاشان گزارش مختصری را از فعالیت¬های واحد معیشت و توانمندسازی در چند سال گذشته و اقدامات صورت گرفته در قرارگاه حضرت خدیجه(سلام الله علیها) بیان کرد.
   در ادامه، دکتر اسدی ضمن ابراز خرسندی از این اقدامات، این موارد را کافی ندانست و در راستای موفقیت در این زمینه پیشنهادهایی مطرح کرد.
   وی افزود: اولین قدم برای موفقیت در مباحث مشاغل خانگی، سنجش و آنالیز افرادی است که قصد دارند در این زمینه فعالیت داشته باشند که این سنجش باید توسط یک تیم مشاور و به صورت حضوری انجام شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.