مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

   مدیرکل مرکز خدمات زنجان با روحانیون بسیجی دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد

   کد: 26941
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴
   زنجان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با تعدادی از روحانیون بسیجی دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین صبری نیا مدیرکل این مرکز به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور در منزل تعدادی از روحانیون بسیجی دوران دفاع مقدس، ضمن تبریک هفته بسیج، از سال‌ها تلاش و مجاهدت آنها قدردانی کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان با بیان اینکه بسیاری از موفقیت‌ها و پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، مرهون زحمت‌های شهدا و امام بزرگوار است، افزود: آن زمان که رژیم غاصب صدام به کمک مزدوران جهان تصمیم گرفت به آرمان‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران صدمه بزند، این بسیجیان بودند که در اولین مرحله به امام و رهبر خودشان لبیک گفته و عازم جبهه‌های نبرد شدند.
   وی حضور طلاب و روحانیون در کنار سایر بسیجیان رزمنده را در دوران دفاع مقدس بسیار ارزشمند دانست و خاطرنشان کرد: وحدت تمام اقشار جامعه در دوران دفاع مقدس باعث شد تا ما بر دشمن غاصبی مثل صدام پیروز شویم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.