مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تجلیل مدیرکل مرکز خدمات سیستان و بلوچستان از خانواده شهید سرگلزایی

   کد: 26945
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
   زاهدان/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته بسیج از خانواده شهید سرگلزایی از شهدای حادثه تاسوکی تجلیل کرد.


   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام و المسلمین مهدی نژاد مدیرکل این مرکز با حضور در منزل شهید سرگلزایی از خانواده این شهید بزرگوار تجلیل کرد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این دیدار با اشاره به آیه 46 سوره کهف گفت: مقصود خدای متعال از دو نعمت فرزند و مال به عنوان زینت حیات دنیوی، آن مالی است که از راه حلال باشد و آن فرزندی که همگان از او به نیکی یاد کنند.
   وی در ادامه با بیان فضیلت و اجر صبر خانواده شهدا، افزود: اگر چه تحمل و فراق عزیزان خصوصاً جوان مشکل است اما با توجه به وعده الهی که می‌فرماید: و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا ... و باور به این موضوع تحمل این مصیبت آسان تر خواهد شد.
   در پایان این دیدار پدر شهید سرگلزایی که از جانبازان حادثه تروریستی تاسوکی است، از حضور مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و توجه ایشان تقدیر کرد.
   گفتنی است، شهید غلامرضا سرگلزایی که از ورزشکاران بنام و جوانان انقلابی استان سیستان و بلوچستان بود که در فاجعه تروریستی بیست و پنجم اسفند سال 1384 تاسوکی به دست اشرار مسلح به شهادت رسید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.