مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی در زاهدان برگزار شد

   کد: 26948
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
   زاهدان / کارگاه آموزشی پیوند آسمانی ویژه زوج‌های جوان طلبه شیعه و اهل تسنن استان سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی به همت معاونت فرهنگی و معیشت این مرکز به صورت حضوری و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در یک روز و در دو بخش کارگاه اختصاصی و مشترک در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان برگزار شد.
   کارگاه آموزش اختصاصی ویژه خواهران با حضور سرکار خانم سراوانی از مشاوران خانواده و کارگاه اختصاصی ویژه برادران با بیانات حجت الاسلام و المسلمین مرادی با موضوع مهارت‌های زندگی، برگزار شد.
   برگزاری کارگاه آموزشی مشاوره با موضوع روابط عاطفی و رضایت از زندگی به‌ صورت مشترک برادران و خواهران، با سخنرانی حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مرادی از مشاورین مجرب خانواده از دیگر برنامه‌های این همایش یک روزه بود.
   وی ازدواج را یکی از مهم‌ترین تصمیمات در زندگی فردی و اجتماعی هر فرد دانست و افزود: زندگی مشترک دل‌نشین، در گرو ذهنیت مثبت از رفتار یکدیگر است.
   این کارشناس مشاوره تأکید کرد: همسرتان را بشناسید و ویژگی‌های مثبت یکدیگر را یادداشت و آن را بیان کنید؛ در این صورت راحت‌تر می‌توانید با اشتباهات یکدیگر کنار بیایید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.