مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی در نشست مشترک با دفتر اهل سنت خبر داد:

   استقرار رابطین شهرستان‌ها برای تسهیل امور خدمات طلاب اهل تسنن

   کد: 26953
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴
   مشهد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی گفت: برای تسهیل امور طلاب اهل تسنن رابطین مرکز خدمات در شهرستان‌های استان مستقر خواهد شد تا مشکل ایاب و ذهاب و دوری مسافت حل شود.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، نشست مشترک مرکز خدمات و دفتر امور اهل سنت استان با حضور مسئولین دو سازمان و با هدف بررسی و پیگیری مشکلات طلاب اهل تسنن در مرکز خدمات استان برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر کل مرکز خدمات استان در این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های مرکز گفت: همکاری‌ها با دفتر امور اهل سنت بسیار خوب بوده و با همفکری و هم‌افزایی مشکلات حل شده است.
   وی افزود: نگاه مرکز خدمات نسبت به خدمت‌رسانی به طلاب شیعه و سنی یکسان است و کلیه خدمات بیمه، فرهنگی و معیشتی به طلاب اهل سنت ارائه می‌شود.
   مدیرکل مرکز خدمات استان بیان کرد: خدمات ارائه شده بر اساس اطلاعات سامانه سخا است به همین خاطر به‌روز بودن پرونده‌های طلاب اهل سنت ضروری است.
   وی خاطر نشان کرد: برای تسهیل امور طلاب اهل سنت رابطین مرکز خدمات در شهرستان‌های استان مستقر خواهد شد تا مشکل ایاب و ذهاب و دوری مسافت حل شود.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین جوانشیری مسئول دفتر اهل سنت استان نیز در این نشست با اشاره به بیانیه گام دوم گفت: مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در بیانیه گام دوم بر تمدن سازی تأکید دارند و این هدف بدون ایجاد اخوت و برادری شیعه و سنی امکان‌پذیر نیست.
   وی افزود: امروز موقعیت جمهوری اسلامی ایران در دنیا ممتاز است و در نقطه اوج قرار داریم و رسیدگی به مشکلات علما اسلام از افتخارات جمهوری اسلامی و اصول راهبردی ما است.
   بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات خدمات طلاب اهل سنت از جمله وام، درمان و مسکن از دیگر محورهای این نشست بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.