مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در اولین کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی؛

   زوج‌های طلبه خراسان رضوی با مهارت‌های زندگی آشنا شدند

   کد: 26954
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶
   مشهد/ اولین کارگاه آموزشی «پیوندهای آسمانی» استان خراسان رضوی با حضور 214 نفر از طلاب و همسرانشان به صورت مجازی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان خراسان رضوی، اولین کارگاه آموزشی پیوندهای آسمانی با حضور 107 زوج جوان طلبه استان به صورت مجازی برگزار شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در این کارگاه با بیان اینکه ازدواج عامل کمال انسان است، اظهار داشت: شما به‌عنوان یک طلبه و عالم دین باید فرهنگ غنی قرآن را در زندگی خود پیاده کنید و سبک زندگی شما باید برای مردم الگو باشد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری گفت: انسان با ازدواج از خودخواهی و خودپرستی بیرون می‌آید و فردی دیگر را جزئی از وجود خود می‌داند، این همان مودت و محبت است که هر چه بین زن و مرد بیشتر باشد پایه‌های زندگی محکم‌تر می‌شود.
   وی با بیان اینکه زندگی طلاب باید نماد هویت و رسالت حوزوی و طلبگی باشد عنوان کرد: اولین مرحله موفقیت یک طلبه کسب علم، فارغ از مادیات است که همسران نقش بسیار مؤثری در آن دارند؛ همسران طلاب در زندگی قناعت‌ پیشه کنند و زمینه را برای تحصیل علم و عالم شدن همسرشان فراهم سازند.
   مدیرکل مرکز خدمات حوزه علمیه استان خطاب به همسران طلاب گفت: باید خود را آماده زندگی طلبگی و به‌ دور از هرگونه تجمل‌گرایی کنید؛ شما زیر ذره‌بین اطرافیان قرار دارید و مردم به تمام ابعاد زندگی شما؛ رفتار، پوشش و معاشرت از زاویه خانواده روحانی نگاه می‌کنند.
   برگزاری کارگاه‌های مهارت‌های ارتباطی در زندگی با موضوعات «روان‌شناسی زن و مرد» و «روابط عاطفی و رضایت از زندگی» از برنامه‌های این ویبنار بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.