مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه:

   بسیج نقشی اساسی در رویکردهای تحولی انقلاب اسلامی داشت

   کد: 26955
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴
   حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی با بیان اینکه روحیه بسیجی در دفاع مقدس بسیار مشهود بود، گفت: بسیج نقشی اساسی در رویکردهای تحولی انقلاب اسلامی داشته است و عملاً تشکیل بسیج توانست قدم‌های ثمربخشی برای انقلاب بردارد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، جلسه شورای مدیران مرکز خدمات با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید جمال‌الدین میرمحمدی رئیس مرکز خدمات و مدیران ارشد این مرکز برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج گفت: حقیقتاً بسیج نعمتی بزرگ برای کشور و به خصوص برای نیروهای مسلح بود.
   وی بیان کرد: پس از 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی، تهدیداتی از سوی غربی‌ها صورت می‌گرفت و حضرت امام(ره) احساس می‌کردند ممکن است اتفاقاتی رخ دهد و در تاریخ 5 آذر با فاصله کمی از تسخیر لانه جاسوسی دستور تشکیل بسیج را دادند یعنی تشکیل بسیج بی‌ارتباط با تسخیر لانه جاسوسی نبود.
   رئیس مرکز خدمات با بیان اینکه روحیه بسیجی در دفاع مقدس بسیار مشهود بود، گفت: بسیج نقشی اساسی در رویکردهای تحولی انقلاب اسلامی داشته است و عملاً تشکیل بسیج توانست قدم‌های ثمربخشی برای انقلاب بردارد.
   وی اخلاص در عمل، فعالیت بدون چشم داشت، حذف تشریفات، مطیع ولایت بودن، بصیرت و همیشه در صحنه بودن را شاخص‌های مهم نیروهای بسیجی دانست و افزود: مهم‌ترین ویژگی بسیج، عدم ورود در بازی‌های سیاسی است.
   حجت الاسلام و المسلمین میرمحمدی گفت: شهید بهشتی در جلسه‌ای می‌فرمود که من هیچ خطری را برای انقلاب اسلامی تصور نمی‌کنم مگر اینکه روزنامه‌ها، مدیران، مسئولان و دست‌اندرکاران ما وارد بازی‌های سیاسی بشوند.
   وی تصریح کرد: اگر سپاه و ارتش قوت پیدا کردند و در دفاع مقدس قدم‌های خوبی را برداشته شد به برکت بسیج بود و ان‌شاءالله خداوند این توفیق را به ما بدهد همان روحیات بسیجی را در مجموعه مرکز خدمات داشته باشیم.
   گفتنی است، در پایان این نشست حجت الاسلام سید مجتبی جواهریان به عنوان مسئول دفتر موقوفات و منابع پایدار مرکز خدمات معرفی و از زحمات حجت الاسلام عدالت مسئول سابق این دفتر قدردانی شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.