مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • افتتاح کارگاه خیاطی خانواده‌های طلاب استان مرکزی

   کد: 26958
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴
   اراک/ اولین کارگاه خیاطی ویژه همسران طلاب و طلاب خواهر استان مرکزی در شهر اراک افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان مرکزی، اولین کارگاه خیاطی ویژه خانواده طلاب و طلاب خواهر با حضور آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و حجت الاسلام و المسلمین عدالت مدیر کل مرکز خدمات و دکتر جلیلوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در اراک افتتاح شد.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در جلسه افتتاحیه این کارگاه که خیرین خواهر و برادر نیز حضور داشتند، ضمن قدردانی از حمایت‌های بی‌شائبه و مخلصانه بانوان و برادران خیر و تلاش‌های آقای حسین‌آبادی رئیس بانک مهر ایران اظهار داشت: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در راستای حمایت از معیشت و ارتقای سطح اقتصاد خانواده طلاب طرح و برنامه و اهداف مؤثری دارد که افتتاح چنین کارگاه‌هایی در راستای رسیدن به همین اهداف است.
   وی اظهار امیدواری کرد: با حمایت‌های بیشتر خیرین عزیز بتوانیم کارگاه‌های متعددی در اراک و شهرستان‌های اطراف راه‌اندازی کنیم.
   در ادامه دکتر جلیلوند ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این کارگاه، برای همکاری بیشتر در جهت توسعه کارگاه‌های توانمندسازی اعلام آمادگی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.