مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • امضای تفاهم‌نامه معاونت معیشت وخانواده مرکزخدمات و سازمان فضای‌مجازی سپاه فجر

   کد: 26963
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴
   معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر به منظور برگزاری دوره‌های آموزشی سواد رسانه و آموزش‌های مهارتی خانواده طلاب و روحانیون تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، به مناسبت هفته بسیج تفاهم‌نامه همکاری در حوزه آموزش‌های سواد رسانه‌ای و آموزش‌های مهارتی خانواده طلاب و روحانیون به امضای معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر رسید.
   این تفاهم‌نامه با هدف توسعه و گسترش همکاری‌ها در زمینه آموزش‌های سواد رسانه و مهارتی، ویژه خانواده طلاب و روحانیون و بهره‌مندی از دانش تخصصی و تجارب علمی به منظور کمک به رفع نیازهای آموزشی و توانمندسازی خانواده‌ها منعقد شده است.
   از دیگر اهداف امضای این تفاهم‌نامه می‌توان به مواردی ازجمله برگزاری دوره‌های تربیت مربی سواد رسانه، آموزش‌های تخصصی، مهارتی در جهت ساخت اپلیکیشن های موبایلی، آموزش ساخت بازی‌های رایانه‌ای، برگزاری آزمون‌های تخصصی و صدور گواهی پایان دوره و تهیه و تولید محتوای آموزشی در موضوعات تخصصی و کاربردی اشاره کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.