مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت در لرستان برگزار شد

   کد: 26965
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶
   خرم‌آباد/ کارگاه آموزشی سلامت با موضوع بیماری‌های مشترک بین انسان و دام به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان لرستان به صورت مجازی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان، کارگاه آموزشی سلامت با موضوع «بیماری‌های مشترک بین انسان و دام» به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان به صورت مجازی برگزار شد.
   آقای سیف مسئول معاونت سلامت مرکز خدمات استان در این ‌باره گفت: این دوره با ارائه آقای شرفی کارشناس ارشد بیماری‌ها از اساتید دانشگاه علوم پزشکی استان و با هدف ارتقای سطح آگاهی خانواده‌های طلاب با ارائه سرفصل‌های معرفی انواع بیماری‌های مشترک بین انسان و دام از جمله: هاری، آنفلوانزا، مشمشه، تب کریمه کنگو، تب مالت و ... برگزار شد.
   در پایان جلسه، استاد از موضوعات مطرح شده، مسابقه‌ای برگزار کرد و به یک نفر از افراد برنده هدیه‌ای‌ به قید قرعه اهدا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.