مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • معمرین و خانواده روحانیون مرحوم استان بوشهر تکریم شدند

   کد: 26969
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶
   بوشهر/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر با تعدادی از معمرین و خانواده روحانیون مرحوم استان دیدار و از سال‌ها تلاش تبلیغی آنان قدردانی کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر، حجج اسلام امیری مدیرکل مرکز خدمات استان و طالبی معاون سلامت و امور بیمه‌های این مرکز با حضور در منزل معمرین و خانواده روحانیون مرحوم، با آنها دیدار و گفتگو کردند.
   مدیرکل مرکز خدمات استان معمرین را سرمایه حوزه‌های علمیه دانست و بیان کرد: رسیدگی به امور معمرین و خانواده‌های آنان از وظایف مهم مرکز و مورد تأکید رئیس مرکز خدمات استان.
   وی در این دیدارها ضمن ارائه گزارشی از خدمات مرکز در حوزه‌های مختلف، در جریان مسائل و مشکلات معمرین قرار گرفت و به سؤالات مطرح شده درباره خدمات مرکز پاسخ داد.
   در پایان حجت الاسلام و المسلمین امیری ضمن تقدیر و تشکر از سال‌ها تلاش معمرین در عرصه تبلیغ، از خداوند سبحان برای ایشان طلب سلامتی و طول عمر با عزت کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.