مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در نشست هم‌اندیشی با ائمه جمعه شهرهای اهر و هشترود مطرح شد؛

   ارائه خدمات هدفمند رویکرد اصلی مرکز خدمات است

   کد: 26973
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶
   تبریز/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی در نشست هم‌اندیشی با ائمه جمعه شهرهای اهر و هشترود گفت: ارائه خدمات هدفمند رویکرد اصلی مرکز خدمات است.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام موسوی مدیرکل مرکز خدمات استان در جلسه هم‌اندیشی ائمه جمعه به تبیین برنامه هدفمندی خدمات در مأموریت‌های مختلف مرکز در حوزه فرهنگی، معیشت، سلامت و ... پرداخت.
   مدیرکل مرکز خدمات استان در ادامه به نقش راهبردی ائمه جمعه در مدیریت حوزه‌های علمیه در شهرستان‌ها اشاره کرد و این مرکز را آماده ارائه خدمات و بررسی پیشنهادها و برنامه‌های ایشان در راستای نیل به اهداف و رسالت حوزوی در چشم‌انداز مرکز خدمات دانست.
   حجت الاسلام حاجی‌زاده امام جمعه شهرستان اهر ضمن تقدیر از حمایت‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات استان، توجه ویژه به امور بیمه و مشاوره‌های خانواده طلاب و روحانیون را خواستار شد.
   حجت الاسلام جعفریان امام جمعه شهر هشترود حمایت‌های مرکز خدمات استان را قابل تقدیر دانست و هدفمندی خدمات و توجه ویژه به نخبگان و طلاب برتر را از برنامه‌های ضروری معرفی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.