مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • شنا در خلیج‌فارس به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

   کد: 26980
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
   بوشهر/ به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، شنای بین جزیره خارگ تا جزیره خارگو برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و روز نیروی دریایی ارتش شنای بین جزیره خارگو تا جزیره خارگ برگزار شد.
   در این مراسم که با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان بوشهر برگزار شد، حجت الاسلام راغبی مسئول عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ناخدا غریب فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جزیره خارگ و حجت الاسلام آزور معاون فرهنگی مرکز خدمات حضور داشتند.
   حجت الاسلام آزور معاون فرهنگی مرکز خدمات ضمن تبریک هفته بسیج و روز نیروی دریایی ارتش و خوش آمد گویی به شرکت‌کنندگان به تشریح خدمات فرهنگی مرکز خدمات به طلاب پرداخت.
   در این مراسم که در آب‌های نیلگون خلیج‌فارس برگزار شد 7 نفر از طلاب مسیر 5 کیلومتری جزیره خارگو تا جزیره خارگ را شنا کردند.
   در انتها حجت الاسلام آزور از همکاری حجت الاسلام والمسلمین کمالی مشاور عالی استاندار در امور روحانیت و امام جمعه جزیره خارگ قدردانی کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.