مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • بررسی مشکلات مسکن طلاب استان لرستان در دیدار با استاندار
   کد: 28000
   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷
   خرم‌آباد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان به منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب با دکتر زیویار استاندار این استان دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان لرستان، حجت الاسلام و المسلمین محمدی امین مدیرکل این مرکز با حضور در استانداری با دکتر زیویار استاندار لرستان دیدار و گفتگو کرد .
   در ابتدای این نشست، مدیرکل مرکز خدمات استان با اشاره به برخی مشکلات طلاب و روحانیون، یکی از دغدغه‌های مهم مرکز خدمات را اقدام در خانه‌دار نمودن طلاب استان بیان کرد.
   وی به مشکلات طلاب در بحث معیشت و مسکن، احداث اردوگاه در شهرستان بروجرد و زمین مسکن طلاب بروجرد اشاره کرد و همکاری استانداری با مرکز خدمات برای رفع این مشکلات را خواستار شد.
   در ادامه، استاندار لرستان ضمن خیر مقدم بیان کرد: آمادگی داریم تا در بحث تأمین مسکن طلاب و اردوگاه بروجرد همکاری لازم را به انجام رسانده و رفع موانع نماییم.
   دکتر دالوند معاون استاندار در این دیدار گفت: پروژه‌های ساختمانی مرکز و تأمین مسکن طلاب جزو برنامه‌هایی است که در دستور کار استانداری قرار خواهد گرفت.
   گفتی است، در این جلسه مهندس کرم زاده مدیرکل دفتر فنی استانداری و آقای سلیمانی مسئول نمایندگی مرکز خدمات بروجرد نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.