مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • افتتاح پنجمین نمایشگاه صنایع‌دستی و محصولات خانگی خانواده طلاب خراسان جنوبی
   کد: 28151
   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳
   بیرجند/ پنجمین نمایشگاه دستاوردها و صنایع‌دستی و محصولات خانگی خانواده طلاب شهرستان بیرجند به همت مرکز خدمات خراسان جنوبی و با حضور فرماندار بیرجند در میدان ابوذر این شهرستان افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی، نمایشگاه دستاوردها و صنایع‌دستی و محصولات خانگی خانواده طلاب شهرستان بیرجند به همت مرکز خدمات در میدان ابوذر شهرستان بیرجند افتتاح شد.
   در این مراسم، آقای فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند، مدیران کل ادارات استان، مدیران مدارس علمیه شهرستان و جمعی از طلاب و روحانیون حضور داشتند.
   در این نمایشگاه که به مدت چهار روز، از 22 تا 25 اسفند ماه فعالیت دارد، محصولات تولیدی خانواده طلاب استان از جمله صنایع‌دستی و محصولات خانگی برای عموم نمایش داده می‌شود.
   گفتنی است در این دوره از نمایشگاه 28 نفر از تولیدکنندگان صنایع‌دستی در قالب 14 غرفه محصولات خود را عرضه می‌کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.