مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیر معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران مطرح کرد:
   گزارشی از عملکرد مدیریت معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات تهران در سال 1400
   کد: 28169
   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴
   تهران/ مدیر معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات تهران در گزارشی از فعالیت‌های این مرکز در سال 1400 گفت: در طول سال جاری بیش از 700 نفر از خانواده‌های طلاب استان تهران به صورت مجازی و از طریق سامانه کسبوم در دوره‌های آموزشی و توانمندسازی شرکت کردند.
   گزارشی از عملکرد مدیریت معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات تهران در سال 1400

   حجت الاسلام صید آبادی در گفت و گو با روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران با اشاره به فعالیت‌های مدیریت معیشت و توانمندسازی این مرکز در سال 1400 گفت: در طول سال جاری بیش از 700 نفر از خانواده‌های طلاب استان به صورت مجازی و از طریق سامانه کسبوم در دوره‌های آموزشی و توانمندسازی در رشته‌های خیاطی، قالیبافی، چرم دوزی، مقدماتی فتوشاپ، پرورش ماهی زینتی، گل‌های تراریوم، کیک پزی، چادر دوزی و ایلوستریتور شرکت کردند.
   وی تصریح کرد: برگزاری نشست مدیریت هزینه زندگی با موضوع مدیریت زمان، مدیریت هزینه‌های زندگی و مدیریت انرژی در سه دوره و دوره مشاوره خصوصی و گروهی خوداشتغالی و کارآفرینی برای بیش از 400 نفر از طلاب از دیگر برنامه‌های این مدیریت بوده است.
   مدیر معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات ادامه داد: در سال جاری 21 نفر از طلاب خواهر کارآفرین در دوره تربیت مربی مهارتی چرم‌دوزی شرکت نموده و گواهی دریافت کردند و دو نمایشگاه عرضه محصولات خانواده طلاب نیز با بیش ‌از 40 غرفه برگزار شد.

   لینک کانال: eitaa.com/csis_43
   ارتباط با مدیرکانال: eitaa.com/admiiin_tehran

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.