مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همایش ردای بهشتی در تهران برگزار شد
   کد: 28181
   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
   تهران/ همایش ردای بهشتی با حضور طلاب تازه ملبس استان تهران و خانواده‌های ایشان برگزار شد.
   همایش ردای بهشتی در تهران برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، همایش ردای بهشتی با حضور طلاب تازه ملبس استان و خانواده‌های ایشان برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین اکبری مدیرکل مرکز خدمات استان در این همایش با بیان نکاتی درباره توفیقات تلبس و عنایات ویژه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه و نقل خاطره‌ای از مرحوم علامه طباطبایی، طلاب تازه ملبس را توصیه به حفظ قداست و حرمت لباس سربازی امام زمان عجل الله تعالی فرجه تا پایان عمر نمود.
   همچنین حجت الاسلام ابراهیمی معاون معیشت و خانواده مرکز خدمات استان ضمن خوش آمدگویی به طلاب محترم، نحوه دریافت خدمات مرکز و گزارش فعالیت‌های معاونت فرهنگی را بیان کرد.

   این همایش در قالب ۲ کارگاه مشترک برای طلاب و همسرانشان و یک کارگاه اختصاصی توسط استاد حجت الاسلام بقایی و نیز کارگاه اختصاصی همسران توسط سرکار خانم ملکدار برگزار شد.
   شایان ذکر است مطالب عنوان شده در این همایش حول محور زی طلبگی و شئون حوزوی و تحکیم روابط خانواده بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.