مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همایش ضیافت نور در تهران برگزار شد
   کد: 28354
   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷
   تهران/ همایش ضیافت نور با هدف تکریم خانواده روحانیون مرحوم و معمر استان تهران در حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه‌السلام برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، همایش ضیافت نور با هدف تکریم خانواده‌های روحانیون مرحوم و معمر استان در حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی علیه‌السلام برگزار شد.
   در این همایش که با حضور بیش از 200 نفر برگزار شد، رئیس مرکز خدمات ضمن زیارت مضجع نورانی حضرت عبدالعظیم الحسنی و بقاع متبرک امام زادگان علیهم‌السلام و قبور علماء و نیز تولیت فقید آستان مقدس، در این برنامه حضور یافت.
   در این مراسم همچنین حجج اسلام محمد ابراهیم رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد و کبیریان مدیر حوزه علمیه خواهران استان، تقدیری معاون فرهنگی و امور روحانیون آستان مقدس، عامری مسئول امور مساجد شهر ری و دکتر حدادی منش معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حضور داشتند.
   بعد از افطار خانواده‌های مرحومین و معمرین به صورت حضوری مسائل و مشکلات خود را با رئیس مرکز خدمات در میان گذاشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.