مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • اطلاعیه صدور مجدد خدمات کارت‌ و رمز آنی در شعب بانک ملی سراسر کشور
   کد: 28435
   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
   اطلاعیه صدور مجدد خدمات کارت‌ و رمز آنی در شعب بانک ملی سراسر کشور

   روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به اطلاع می‌رساند، امکان صدور مجدد خدمات کارت‌ و رمز آن با حفظ شماره کارت قبلی (به صورت آنی) در کلیه شعب بانک ملی سراسر کشور فراهم گردید.
   طلاب و روحانیون و دارندگان خدمات کارت می‌توانند در صورت مفقودی، سرقت، مخدوش شدن کارت و یا سررسید تاریخ انقضای خدمات کارت خود، با همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر جهت صدور مجدد خدمات کارت با شماره قبلی و صدور رمز آنی به نزدیک‌ترین شعبه بانک ملی مراجعه نمایند.

   • در هنگام صدور کارت‌های جدید، طرح (لوگو) روی خدمات کارت، تغییر یافته و همانند سایر کارت‌های بانک ملی صادر خواهد شد.
   • تاریخ انقضای کارت و شماره CVV2 بر روی کارت تغییر می‌یابد.
   • خدمات کارت‌ها فاقد شماره حساب بوده، لذا شماره حساب و شماره شبا بر روی کارت‌های جدید درج نمی‌گردد.

   با توجه به اینکه کلیه واریزهای مرکز اعم از بن معیشت، مستمری، هزینه‌های بیمه تکمیلی و ... بر اساس شماره کارت قبلی ثبت شده در سیستم واریز می‌گردد، لازم است صدور مجدد خدمات کارت در شعب بانک ملی، صرفاً بر اساس شماره 16 رقمی کارت قبلی صورت پذیرفته و طلاب محترم جهت جلوگیری از بروز مشکلات آتی از درخواست صدور با شماره جدید جدا خودداری نمایند.
   در صورت تغییر شماره کارت، مسئولیت هرگونه تأخیر در پرداخت‌های فرد بر عهده ایشان بوده و صندوق قرض‌الحسنه در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.


   با توجه به اینکه در هنگام درخواست صدور مجدد، همراه داشتن شماره قبلی خدمات کارت با ارائه کارت شناسایی معتبر الزامی می‌باشد، طلاب و روحانیون محترم در صورت فراموشی شماره کارت خود می‌توانند از روش‌های ذیل اقدام نمایند:
   الف) تماس تلفنی با مرکز خدمات استان
   ب) ورود به پنل شخصی خود در سامانه سخای مرکز خدمات به نشانی www.csis.ir و سپس مراجعه به بخش صندوق/ خدمات کارت
   ج) تماس با سامانه سجا 31200 – 025
   د) مراجعه حضوری به مرکز استانی (در صورت عدم دسترسی از طریق موارد فوق)


   • با توجه به اینکه صندوق قرض‌الحسنه هزینه صدور مجدد کارت را پس از دریافت گزارش بانک، در مرحله بعدی از خدمات کارت افراد برداشت می‌نماید، لذا در مرحله اول دریافت کارمزد صدور کارت از سوی بانک ممنوع می‌باشد.
   • موجودی خدمات کارت قبلی به‌صورت خودکار به کارت جدید منتقل شده و در دسترس می‌باشد.
   • در صورت مفقودی و یا سرقت کارت، می‌بایست افراد برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، در اسرع وقت نسبت به صدور مجدد کارت اقدام نمایند.
   • در صورت عدم امکان صدور مجدد خدمات کارت برای طلاب محترم و خانواده ایشان در شعب بانک ملی، مقتضی است نسبت به یکسان‌سازی حساب مشتری و تکمیل مشخصات و اطلاعات صاحب کارت در شعب بانک ملی اقدام گردد.

   اطلاعیه حاضر در خصوص صدور مجدد خدمات کارت می‌باشد. لذا تأکید می‌گردد این ابلاغیه شامل صدور اولیه خدمات کارت نبوده، و ابلاغیه متناظر با آن در آینده نزدیک صادر خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.