مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در نشست مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی؛
   مشکلات مسکن طلاب خراسان رضوی بررسی شد
   کد: 28457
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰
   مشهد/ نشست مشترک مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان رضوی با هدف بررسی مشکلات مسکن طلاب استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی، نشست مشترک مرکز خدمات و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با هدف بررسی مشکلات مسکن طلاب استان برگزار شد.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیرکل مرکز خدمات استان در این نشست با ارائه گزارشی از وضعیت مسکن طلاب گفت: یکی از معضلات پیش روی طلاب مسکن است و مرکز خدمات با حمایت از مسکن طلاب در مناطق کم برخوردار، رسالت‌های حوزوی آن‌ها را تقویت می‌کند.
   وی افزود: بر اساس طرح خود اظهاری مسکن طلاب، بیش از 4500 نفر از طلاب مشهد و شهرستان‌های استان فاقد مسکن هستند و حمایت از ساخت مسکن در شهرستان‌ها و مناطق محروم از اولویت‌های این مرکز است.
   مدیرکل مرکز خدمات استان اظهار داشت: تاکنون اقدامات مؤثری در زمینه خانه‌دار شدن طلاب در مناطق محروم و حاشیه شهر انجام شده که این امر باعث ایجاد بستر فرهنگی در حاشیه‌ها شده است، ولی به خاطر آمار بالای طلاب فاقد مسکن و مشکلات بودجه این اقدامات کافی نبوده است.
   وی با اشاره به طرح نهضت ملی مسکن گفت: افزایش تعاملات با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باعث تسهیل در ارائه خدمات طرح نهضت ملی مسکن می‌شود.
   در ادامه این نشست، مهندس موسوی نیا مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آماده همکاری در طرح نهضت ملی مسکن با اولویت شهرستان‌های استان است.
   وی افزود: با تسهیلات مسکن و آورده اولیه طلاب و حمایت‌های مرکز خدمات و خیرین می‌توان بسته حمایتی برای مسکن تهیه کرد تا روند خانه‌دار شدن آن‌ها تسهیل شود.
   بررسی وضعیت پروژه مسکن پنج‌تن و بحث و تبادل نظر پیرامون ظرفیت‌های ساخت واحدهای مسکونی طلاب در مشهد و شهرستان‌ها از دیگر محورهای جلسه بود.
   شایان ذکر است، آقایان دانش معاون مسکن، مهندس سیبویه رئیس اداره مسکن مرکز خدمات استان، حجت‌الاسلام سلطانی نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن استان و مهندس شافعی رئیس انجمن خیرین مسکن‌ساز از حاضرین این نشست بودند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.