مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در دیدار سرپرست دفتر حمایت از جامعه نخبگانی و مدیرکل امور دانش‌آموختگان و استعدادهای برتر جامعه الزهرا مطرح شد
   حمایت‌ها از استعدادهای برتر جامعه الزهرا (س) تقویت خواهد شد
   کد: 28459
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱
   رئیس دفتر حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل امور دانش‌آموختگان و استعدادهای برتر جامعه الزهرا(س) به منظور گسترش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، در این جلسه که در مرکز خدمات برگزار شد، خانم حسین زاده و خانم اسماعیلی ضمن تبریک مسئولیت جدید به دکتر رستمی کیا، بر لزوم حمایت‌های هدفمند از جامعه نخبگانی الزهرا تأکید کردند و مقرر شد مشکل جهیزیه اقشار آسیب پذیر، افراد دارای بیماری‌های خاص و ناباروری به طور ویژه با پیگیری جامعه نخبگانی در مسیر حمایت قرار گیرد.

   همچنین در این جلسه مطرح شد که خدمات هدفمند علمی همچون حمایت از چاپ کتاب و مقالات (پژوهشی و ترویجی) در سال 1401 آغاز و زیرساخت‌های لازم ارزیابی و انتشارات معاونت پژوهش در جامعه الزهرا فراهم خواهد شد و حمایت از بانوانی که فرزندآوری بیشتری دارند و حمایت از فعالیت در مؤسسات فرهنگی و استارتاپی مورد توجه ویژه جامعه نخبگانی قرار خواهد گرفت.

   دکتر رستمی کیا، ضمن آرزوی موفقیت و تبریک مسئولیت جدید سرکار خانم حسین زاده، ضمن بر شمردن برخی از حمایت‌های صورت گرفته همچون چاپ و نشر آثار و مقالات، از پیگیری سایر مطالبات تا وصول نتیجه خبر داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.