مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • گسترش همکاری دفتر حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات و مرکز امور نخبگان خراسان
   کد: 28460
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱
   مدیرکل حوزه ریاست و سرپرست دفتر حمایت از جامعه نخبگانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با رئیس مرکز امور نخبگان خراسان به صورت مجازی گفت و گو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، در این نشست که به صورت مجازی برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین ملکدار مدیر کل حوزه ریاست مرکز خدمات و دکتر رستمی کیا سرپرست دفتر حمایت از جامعه نخبگانی مرکز با تأکید بر لزوم هماهنگی در مباحث نخبگان، بر لزوم یکپارچه شدن خدمات و حمایت‌ها تأکید و آمادگی مرکز را برای گسترش حمایت‌ها از جامعه نخبگانی در زمینه‌ها و عرصه‌های مختلف اعلام کردند.

   در ادامه، حجت الاسلام ایزدی رئیس مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر خراسان از به‌روز رسانی اطلاعات و فهرست‌های جدید حوزه علمیه خراسان در زمینه نخبگان خبر داد.
   در این نشست مقرر شد حضور مرکز نخبگان خراسان در جلسات هیئت امناء و کمیسیون مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر کشور، مؤثرتر باشد و همه عناوین و حمایت‌ها به صورت یکپارچه راهبری شود و جلسات فصلی به صورت حضوری در قم و مشهد برگزار گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.