مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • عیادت از استاد حوزه علمیه استان تهران
   کد: 28463
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱
   تهران/ معاون سلامت و امور بیمه‌ها و مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان تهران با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمین سید حبیب اله حسینی با ایشان دیدار و گفت و گو کردند.
   عیادت از استاد حوزه علمیه استان تهران

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران، حجج اسلام شاملی و حسین زاده معاون سلامت و امور بیمه‌ها و مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمین سید حبیب اله حسینی از روحانیون معمر و اساتید حوزه‌های علمیه تهران، با ایشان دیدار نموده و ضمن ابلاغ سلام مدیرکل مرکز خدمات استان، در جریان مشکلات و درخواست‌های این استاد حوزه علمیه قرار گرفتند.
   شایان ذکر است، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه همواره یکی از برنامه‌های خود را رسیدگی به روحانیون معمر می‌داند و از نزدیک پیگیر امور و درخواست‌های این بزرگواران که عمر شریف خود را در تبلیغ و تدریس علوم اسلامی سپری کرده‌اند می‌باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.