مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیرکل مرکز خدمات استان تهران:
   تأمین اجتماعی نقش مهمی در جلب رضایتمندی افراد جامعه دارد
   کد: 28479
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵
   تهران/ مدیرکل مرکز خدمات استان تهران گفت: سازمان تأمین اجتماعی با به حداقل رساندن دغدغه‌های بیمه‌ای و درمانی افراد تحت پوشش خود، می‌تواند روحیه امید و نشاط را در میان آنها افزایش دهد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران به نقل از روابط عمومی تأمین اجتماعی، حجت‌الاسلام و المسلمین اکبری مدیرکل مرکز خدمات استان که در نشستی با حضور دکتر سعید حسینی، مدیرکل تأمین اجتماعی غرب تهران برگزار شد، گفت: سازمان تأمین اجتماعی با به حداقل رساندن دغدغه‌های بیمه‌ای و درمانی افراد تحت پوشش خود، می‌تواند روحیه امید و نشاط را در میان آنها افزایش دهد و با روی کار آمدن دولت سیزدهم این سازمان می‌تواند با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های خود، ضمن ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم با الهام از الگوهای اسلامی ایرانی در تحقق عدالت اجتماعی، کاهش فاصله طبقاتی و توانمندسازی کارآفرینی نقش مهمی را ایفا نماید.
   وی هدف از این دیدار را عرض تبریک انتخاب شایسته دکتر حسینی به عنوان مدیر کل غرب تهران عنوان کرد و افزود: وی از نیروهای توانمند و فعال سازمان تأمین اجتماعی است که خدمات شایسته‌ وی در زمانی که در ستاد مرکزی بودند، هرگز فراموش نخواهد شد.
   وی با اشاره به تاریخ آغاز بیمه روحانیون و طلاب گفت: از دی ماه سال 1383 بیمه طلاب و روحانیون به اجرا درآمد و از آن تاریخ تاکنون این مرکز جهت روان‌سازی امور بیمه‌ای، تعاملات بسیار خوبی با سازمان تأمین اجتماعی، اداره کل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ و شعبه 2 تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ داشته و جهت گسترش تعاملات بیمه‌ای نیز اعلام آمادگی می‌نماییم.
   حجت‌الاسلام و المسلمین شفیعی، معاون سازمان دارالقرآن الکریم سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان تأمین اجتماعی را نهادی عمومی و غیردولتی که مأموریتش ایجاد آرامش و امنیت روحی روانی برای بیمه‌شدگان و نیروی کار می‌باشد، توصیف نمود و افزود: خدمت به خلق خدا بالاترین و بهترین عبادت است. کارکنان تأمین اجتماعی با سعه‌صدر و قربت الی الله به یاری مردم می‌شتابند. سازمان تأمین اجتماعی در مواقع حساس، بحران‌های اقتصادی و حوادث برای حل مشکلات مردم به مساعدت و کمک آنها می‌آید.
   شفیعی حمایت از کار و کارگر، کارفرما، کمک به تأمین معاش خانواده‌های بیمه‌شده در دوران حوادث و بیماری‌ها و بازنشستگی را از جمله خدمات سازمان تأمین اجتماعی دانست و خواستار توجه به توسعه فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی در بین این قشر شد.
   دکتر سعید حسینی، مدیرکل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ در این دیدار گفت: در حال حاضر سازمان تأمین اجتماعی به عنوان بزرگ‌ترین سازمان بیمه‌گر کشور بیش از نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش خود قرار داده است.

   حسینی با اشاره به طرح بیمه فراگیر خانواده ایرانی گفت: با توجه به تأکید رئیس‌جمهوری مبنی بر گسترش اقشار مختلف جامعه و بر مبنای اصل 29 قانون اساسی از آبان ماه سال 1400 این طرح با جدیت در سطح اداره کل غرب به اجرا درآمد و بیش از 21 هزار نفر تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار گرفتند.
   وی با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی از سوی مقام معظم رهبری گفت: در ابتدای سال جاری رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی و پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام، سیاست‌های کلی و مصوب تأمین اجتماعی را برای اقدام به روسای قوای سه‌گانه و رئیس مجمع تشخیص نظام ابلاغ کردند.
   مدیرکل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ تأکید کرد: فرصت به وجود آمده از ابلاغ سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی، راهگشای تحقق بیمه فراگیر سازمان توأم با جامعیت و کفایت در قبال مخاطبان سازمان خواهد بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.