مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در مرکز خدمات شهرری صورت گرفت

   برگزاری جلسه با رابطین حوزه‌های علمیه شهرستان ری

   کد: 3508
   ۱۳۹۳/۰۸/۲۹
   جلسه توجیهی نمایندگی شهر ری ویژه رابطین محترم حوزه‌های علمیه شهرستان ری مورخ 1393.08.28 برگزار شد.
   برگزاری جلسه با رابطین حوزه‌های علمیه شهرستان ری

   به گزارش روابط عمومی نمایندگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه شهر ری، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین آقای آه‌مند مسئول محترم نمایندگی مرکز خدمات شهر ری ضمن تسلیت شهادت امام علی بن الحسین(ع)، گزارشی از خدمات قابل ارائه توسط مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ارائه نمودند.
   در ادامه جلسه مسئول نمایندگی شهر ری به سؤالات و ابهامات مطرح شده از سوی رابطین پاسخ داده و سپس برای انجام خدمات فرهنگی و ورزشی از ایشان درخواست همکاری نمودند. رابطین مرکز نیز آمادگی خود را جهت همکاری در اجرای برنامه های ورزشی و سایر خدمات و همچنین آموزش طلاب در استفاده از خدمات اینترنتی مرکز اعلام کردند.
   در ادامه مسئول محترم روابط عمومی نمایندگی شهر ری با استفاده از وسایل کمک آموزشی نحوه استفاده از خدمات اینترنتی مرکز را توضیح و ابهامات رابطین را پاسخ دادند.
   در پایان جلسه از رابطین مرکز خدمات که در واقع دست‌های مرکز در حوزه‌های علمیه برای خدمت رسانی به سربازان امام زمان(عج) می‌باشند تشکر و تقدیر صورت گرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.